فروش عمده

نوروز شگفت انگیز

تا 30% تخفیف ویژه سال جدید را از دست ندهید

به همراه ارسال رایگان

نوروز شگفت انگیز

تا 30% تخفیف ویژه سال جدید را از دست ندهید
به همراه ارسال رایگان

مقالات

نکات خرید کمد اداری

نکات خرید کمد اداری + مهمترین نکات

نگهداری و بایگانی صحیح اسناد و اوراق، بدون شک یکی از اصلی ترین دغدغه های هرمحیط اداری است. در این میان، فایلینگ های اداری، شامل انواع کمد اداری و کمد بایگانی، فایل ۳ کشو زیر میزی, انواع فایل کشو دار , و سیستم های بایگانی اداری جدا از نگهداری و طبقه بندی اسناد باید زیبایی و کاربرد بالایی داشته باشند. مقاومت فایل و کمد بایگانی در مقابل وزن زیاد زونکن ها و مدارک نیز یکی از مهم ترین ویژگی های فایلینگ مناسب است.

مطالعه مقاله
راهنمای خرید صندلی انتظار فرودگاهی

راهنمای خرید صندلی انتظار فرودگاهی + 6 نکته مهم

آیا شما تا به امروز به این فکر کرده‎ اید که چگونه یک صندلی انتطار فرودگاهی ساده می‌ تواند تأثیر مهمی در تجربه روزانه‌ی ما داشته باشد؟ صندلی‌های انتظار معمولا یک همراه ساکت و خاموش در لحظه‌ های انتظار ما هستند که حرف های زیادی برای بیان کردن دارند. از لحظه ورود به یک اداره، بانک، بیمارستان، فرودگاه یا هر جای عمومی دیگری، مدل و کیفیت صندلی‌ های انتظار می‌ تواند بر روحیه و احساسات مردم بسیار تاثیر گذار باشد.

مطالعه مقاله
نحوه انتخاب میز کنفرانس مناسب

انتخاب میز کنفرانس مناسب + راهکارهایی جذاب

انتخاب میز کنفرانس مناسب برای فضای کاری یا جلسات مهم می‌تواند تأثیر مستقیمی بر راحتی و بهره‌وری داشته باشد. این تصمیم، نه تنها به جنبه‌های استایل و زیبایی اتاق اهمیت می‌دهد، بلکه با توجه به ابعاد، طراحی، و امکانات میز، می‌تواند تأثیرگذاری زیادی در جلسات و کارهای گروهی داشته باشد. در این راستا، در نظر گرفتن نیازهای افراد شرکت‌کننده، ابعاد اتاق، و اهداف جلسات از جمله موارد حیاتی است.

مطالعه مقاله
انواع میز کنفرانس

آشنایی با انواع میز کنفرانس

امروزه، میز کنفرانس به عنوان یک عنصر اساسی در شرکت‌ها و فضاهای اداری شناخته می‌شود. این میزها برای اتاق‌های کنفرانس، که محلی برای مذاکرات، گفت‌وگوها، و تبادل نظر است، بسیار حائز اهمیت هستند. اگر شما رئیس یا مدیر یک مجموعه هستید، لازم است به یاد داشته باشید که انتخاب میز کنفرانس مناسب تأثیر زیادی بر برگزاری جلسات بدون مشکل و سازماندهی شده خواهد داشت. استفاده از میزهای کنفرانس در جلسات و گفت‌وگوها به بهره‌وری بیشتر و ایجاد فضای سازماندهی شده و حرفه‌ای کمک می‌کند.

مطالعه مقاله
تفاوت صندلی کارمندی با مدیریتی

تفاوت صندلی کارمندی با مدیریتی

امروزه در بازار انواع مختلفی از صندلی‌ها تحت عنوان صندلی‌های اداری وجود دارند که در صورت عدم آشنایی با مدل آنها و کاربردشان ممکن است دچار سردرگمی در خرید صندلی اداری بشوید. حتی شاید برای شما نیز پیش آمده که وقتی به یک اداره یا شرکت رفتید متوجه شده‌اید در آنجا از صندلی‌های مختلف استفاده می‌شود که نه تنها از لحاظ ظاهری بلکه از لحاظ کارایی نیز با هم تفاوت دارند

مطالعه مقاله
ابعاد استاندارد میز کنفرانس

ابعاد استاندارد میز کنفرانس + بهتر است چه ابعادی داشته باشد؟

یک میز کنفرانس اداری برای هر شرکت بزرگ و معتبری نیاز است، البته اندازه این میزها باید نسبت به محیطی که می‌خواهند از آن استفاده کنند مورد بررسی قرار بگیرد. فضای کنفرانس مورد نظر باید اندازه‌گیری شود، همچنین تعداد افراد مورد نیاز برای نشستن باید تعیین گردد، اندازه اتاق و صندلی‌های مورد نیاز با اندازه مناسب در استانداردها باید تطبیق داده شود. ابعاد استاندارد میز کنفرانس تضمین می‌کند که همه میهمانان شما دارای فضای کار کافی در محیط باشند

مطالعه مقاله
اصول طراحی انواع کتابخانه اداری

انواع کتابخانه اداری + مزایا و اصول طراحی آن

همه شما با کتابخانه آشنا هستید و حداقل یکبار از این گونه مکان‌ها دیدن کرده‌اید. کتابخانه یک مکان برای پیدا کردن، به امانت گرفتن یا خواندن سایر کتاب‌ها در تمام زمینه‌ها است. همچنین کتابخانه می‌تواند یک نگهدارنده چوبی برای نگهداری کتاب‌ها باشد. این مکان برای بالا بردن اطلاعات مختلف افراد ایجاد شده است که در آن می‌توان تمام ژانر کتاب‌ها را پیدا کرد. ولی کتابخانه‌ها تنها در این صورت موجود نمی‌باشند و می‌توان در مکان‌های دیگر هم انواع کتابخانه‌ها را پیدا کرد.

مطالعه مقاله
بهترین رنگ مبلمان اداری را در لیدوما انتخاب کنید

بهترین رنگ مبلمان اداری + نکات مهم

یکی از فاکتورهای مهم در خرید مبلمان اداری رنگ آن می‌باشد، برای بسیاری از افراد انتخاب مبلمان اداری و در پی آن انتخاب بهترین رنگ مبلمان اداری کاری سخت به نظر می‌آید. انتخاب مبلمان با طرح و رنگ مناسب تاثیر بسیار زیادی بر فضای کاری خواهد گذاشت و هرچقدر که فضای یک اداره شیک و زیبا باشد در جذب مشتری تاثیر بسیاری دارد. برای انتخاب بهترین رنگ مبلمان اداری فضا و دکوراسیون داخلی، نوع مبلمان اداری و سلیقه شخصی از عوامل مهم هستند.

مطالعه مقاله
تفاوت فوم سرد و فوم گرم در مبلمان اداری

تفاوت اسفنج (ابر) و فوم سرد و گرم در صنعت مبلمان اداری

هنگام خرید مبلمان اداری در کنار زیبایی و راحتی مبلمان باید به جنس مواد به کار رفته و کیفیت ساخت آن دقت بسیار زیادی شود. جنس فومی که در ساخت مبلمان اداری به کار برده می‌شود اهمیت بسیار زیادی دارد. به دلیل اینکه وقت زیادی در روز از مبلمان اداری استفاده می‌شود باید به کیفیت فوم استفاده شده در قسمت‌های مختلف مبلمان و صندلی اداری مانند نشیمنگاه و تکیه گاه آن توجه بسیاری شود تا بعد طول عمر بیشتری داشته باشد.

مطالعه مقاله
نکات خرید میز مدیریتی

نکات خرید میز مدیریتی + مهمترین و ضروری ترین ها

میز مدیریتی، به عنوان یکی از عناصر اساسی در فضای کاری، نقش بسیار مهمی در تسهیل فعالیت‌ها و ایجاد یک محیط کاری مناسب برای مدیران و کارمندان ایفا می‌کند.اهمیت مبلمان و دکوراسیون اداری بر همگان آشکار است. کارکنان وقت زیادی را در محیط اداری می‌گذرانند و به همین دلیل در چیدمان این فضاها اصول استاندارد باید در نظر گرفته شود. با استفاده از طراحی می‌توانید محیط را از یکنواختی خارج کنید و کارایی کارکنان را با ایجاد حس آرامش و امنیت بالا ببرید.

مطالعه مقاله
بهترین صندلی اپن

بهترین صندلی اپن + کدام مدل را بخریم؟

در سال‌های اخیر طراحی داخلی خانه و به خصوص آشپزخانه دچار تحولات و نوآوری شده است و باعث ایجاد تازگی و ابتکار در استفاده از فضا می‌شود. امروزه از اپن آشپزخانه به عنوان یک میز برای صرف وعده های غذایی علاوه بر کاربرد پیشین آن استفاده می‌شود و در این بین صندلی اپن وارد بسیاری از خانه‌ها شد. این نوع صندلی با طراحی خاص خود، به دلیل فراهم کردن احساس راحتی و زیبایی وارد آشپزخانه شده است.

مطالعه مقاله