تاثیر مبلمان اداری - لیدوما

مبلمان اداری لیدوما

در این متن قصد داریم مبلمان اداری را مورد بررسی قرار دهیم. راحتی و زیبا بودن محل کار تاثیر زیادی در روحیه و بازده کارمندان دارد. از طرفی بسیاری از مدیران و طراحان دکوراسیون داخلی در نظر دارند تا محیط کار را به گونه‌ای طراحی نمایند که استاندارد، راحت و در نظر کاربران و افراد مراجعه کننده به شرکت و ادارات زیبا جلوه نماید. یکی از اجزای مهم دکوراسیون داخلی منازل و اداره‌ها، مبلمان اداری می‌باشد که تاثیر زیادی بر زیبایی و استاندارد شدن دکوراسیون داخلی دارد. در ادامه متن قصد داریم به بررسی مبلمان اداری و تاثیر مبلمان اداری در دکوراسیون ادارات بپردازیم. لطفا تا انتهای متن با ما همراه باشید.

اجزای مبلمان اداری چه چیزهای می‌باشد؟

مبلمان اداری از اجزای مختلفی تشکیل شده‌اند که شامل میز مدیریت، میز اداری، میز کنفرانس، صندلی اداری می‌باشد. در انتخاب اجزا مبلمان اداری عوامل زیادی موثر می‌باشند. مثلا اینکه فضای اداره بزرگ باشد یا کوچک، یا اینکه مبلمان اداری مدرن با سایر وسایل و اجزا دکوراسیون اداره هماهنگ و متناسب است یا نه و ... . انتخاب اجزا مبلمان اداری باید مطابق با فعالیتی باشد که در اداره انجام می‌دهید. اگر در اداره و محل کارتان جلسه برگزار می‌کنید، بهتر است بدانید که به یک میز کنفرانس با تعدادی صندلی نیاز دارید.
اگر در اداره، کارهای نقشه‎کشی و طراحی انجام می‌دهید، به یک میز بزرگ و مخصوص نقشه‌کشی نیاز دارید، تا بتوانید همه وسایل و تجهیزات مورد نیازتان را در روی میز قرار دهید. در اداره‌هایی که کارمندان کارهای متفاوتی انجام می‌دهند، باید میز هر کارمند متناسب با فعالیتش تهیه شود. هم چنین اگر کارمندان ساعت زیادی روی صندلی می‌نشینند برای جلوگیری از آسیب‌های جسمی‌ کارمندان باید صندلی‌هایی راحت و متناسب با آناتومی و ارگونومیک بدن استفاده شود. هم چنین بهتر است صندلی‌ها قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشند.

در انتخاب مبلمان اداری باید به چه نکاتی توجه نمود؟

برای انتخاب و خرید مبلمان اداری باید به نکاتی از قبیل ابعاد مانند طول، عرض و ارتفاع آن ها توجه نماییم. توجه به ابعاد مبلمان اداری به این منظور مهم است که ما برای خرید این اجزا باید به ابعاد محیط و فضایی که قرار است مبلمان اداری چیده شود دقت نماییم و مبلمان اداری را طوری انتخاب کنیم که به راحتی در اداره و سازمان مورد نظر چیده شوند. یعنی در واقع فضای کافی برای چیدمان مبلمان باشد. علاوه بر توجه به ابعاد مبلمان اداری، فضای قرارگیری مبلمان و نور پرداری اتاق، باید به سبک مبلمان که به صورت مدرن یا کلاسیک و همین طور رنگ و نقش مبلمان که با سایر اجزای دکوراسیون داخلی هماهنگ و متناسب باشد نیز توجه شود. توجه به همگی این نکات سبب زیباتر شدن هرچه بیشتر دکوراسین اداره شما می شود و فضا را برای کارمندان دل نشین و جذاب نموده در نتیجه راندمان کاری بالا می رود.

اهمیت نقش و رنگ مبلمان اداری

علاوه بر موضوع کارکرد مبلمان مورد دیگری مانند ترکیب رنگ و زیبایی مبلمان نیز مهم می‌باشد. چرم مبلمان اداری از باکیفیت ترین مواد طراحی و ساخته شده است که برای دوام طراحی شده اند. ظاهری مدرن و شیک دارد که به هر محیط اداری زیبایی خاصی می بخشد که در رنگ‌های متنوع قابل انتخاب است و همینطور باید گفته شود رنگ مشکی که جهت تولیدات نیم ست‌های مبلمان لیدوما در نظر گرفته شده است به .
صورتی است که با هر نوع دکوراسیون اداری قابلیبت تطبیق دارد زیرا این رنگ سبب جذابیت محیط کار می‌شود. البته خوب است بدانیم همان قدر که یک رنگ سرد سبب از بین رفتن جذابیت اداره می‌شود همان قدر هم ترکیب رنگ‌های بسیار گرم زیاد جالب نبوده و سبب زیبایی محیط نمی‌شود. باید از ترکیب رنگ‌های متناسب برای دکوراسیون و انتخاب مبلمان استفاده کرد تا سبب زیبایی محیط اداره شود.

قیمت مبلمان اداری

قیمت مبلمان اداری به موارد مختلفی بستگی دارد. مثلا این که چوبی باشند یا فلزی یا ترکیب این موارد، این که از چه نوع چوب و یا چه نوع فلزی ساخته شده باشند، از نوع کلاسیک باشند یا مبلمان اداری مدرن چه اجزایی داشته باشند و ... می‌دانیم که هر چه قدر تعداد اجزا بیشتر باشد، جنس چوب یا استیل مبلمان مرغوب‌تر باشد و هر چه سایز مبلمان بزرگ‌تر باشد، قیمت مبلمان نیز افزایش می‌یابد. لازم به ذکر است که بگوییم قیمت مبلمان‌ اداری در کل بالا می‌باشند و یکی از معایب آن‌ها نیز همین می‌باشد. اما این قیمت بالا ارزش هزینه کردن را دارد.

مبلمان اداری و ضرورت وجود آن در محیط کاری

چرم مبلمان اداری از باکیفیت ترین مواد طراحی و ساخته شده است که برای دوام طراحی شده اند. ظاهری مدرن و شیک دارد که به هر محیط اداری زیبایی خاصی می بخشد.
این چرم در رنگ ها و ضخامت های مختلف ارائه می شود. جنس چرم نرم و سازگار با پوست است که ثابت می کند برای ساعات کاری طولانی راحت است. این محصول بادوام است و می تواند در شرایط سخت محیط کار مقاومت کند.

مبلمان اداری از ملزومات محیط اداری

مبلمان‌ گوناگون و متنوعی در محیط و فضای‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از موارد ضروری در محیط کاری و اداری می‌توان به مبلمان اداری در انواع و نمونه‌های مختلف آن اشاره نمود. برای اینکه بتوان نتیجه‌ای مثبت در کار و فعالیت افرادی که در سازمان و شرکت‌ها مشغول به کار هستند را مشاهده نمود، می‌بایست در زمان خرید مبلمان اداری به نکات زیر توجه کرد.
برخورداری از محیط و فضای ایده‌آل در محیط کاری و اداری در هر سازمانی از مهم‌ترین مواردی است که می‌بایست مسئولین محترم به آن توجه کافی داشته باشند. سپری نمودن بخش عظیمی از ساعت‌های شبانه‌روز در این محیط‌ها ازجمله دلایلی است که می‌بایست در زمان خرید انواع مبلمان اداری به آن بسیار توجه شود. به‌ عنوان‌ مثال اگر به دنبال مبلمانی هستید که کارمندان شما با آن احساس راحتی داشته باشند می‌بایست به کیفیت و جنس به‌کار رفته در آن‌ها توجه کرده و مبلمانی را انتخاب کنید که برای ساعت‌ها بتواند راحتی را برای کارمندان شما به همراه داشته باشد. تنها مبلمان‌ با میز و صندلی‌هایشان شناخته نمی‌شوند. موارد دیگری نیز وجود دارد که در ادامه این مطلب به آن‌ها اشاره خواهد شد، پس همچنان همراه ما باشید.


نحوه انتخاب مبلمان اداری

انتخاب و خرید مبلمان اداری و یا هر نوع مبلمانی از مواردی است که شاید ذهن بسیاری از خریداران را به خود مشغول نماید. در واقع این موضوع که چه نوع مبلمانی انتخاب شود که با در برداشتن فاکتورهای مهمی همچون کیفیت، جنس و رنگ از رضایت کلی کارکنان نیز برخوردار باشد، اهمیت بالایی در زمان خرید این نوع از مبلمان‌ها دارد. برای اینکه بتوانید انتخابی درست و معقول در زمان خرید مبلمان‌ اداری خود داشته باشید ما به شما توصیه می‌کنیم که به نظرسنجی افراد و کارمندان خود بپردازید.
با استفاده از این موضوع نه‌ تنها می‌توانید خرید خود را سریع‌تر به انجام برسانید، بلکه رضایت تک‌تک افراد را نیز می‌توانید در این نوع خرید هوشمندانه کسب کنید؛ اما برای اینکه بتوانید به نظر قاطع و محکمی در این موضوع دست پیدا کنید می‌بایست به نکات مهمی در این لیست (نظرسنجی) توجه نمایید. در ادامه به ارائه این موارد در زمان مشورت با کارمندان سازمان خود خواهیم پرداخت.

فاکتورهای مهم در زمان خرید مبلمان اداری


چرم مبلمان اداری توسط تکنسین های مجرب ما طراحی شده است. از ویژگی های آن می توان به زیبایی و ظاهر جذاب، رنگارنگ، راحتی و دوام اشاره کرد. چرم مبلمان اداری بهترین قطعات مبلمان هستند که برای مدت طولانی به شما خدمت می کنند. ظاهر کلاسیک به همراه درخشندگی که به آن می بخشد که به زیبایی آن می افزاید. استفاده، نگهداری و حمل آن .
بسیار آسان است. محصولات ما بسیار بادوام هستند و برای سال ها عالی به نظر می رسند

خرید مبلمان اداری مدرن و کلاسیک

مبلمان‌ اداری با توجه به طراحی که دارند شناخته می‌شوند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از طراحی‌های مدرن و کلاسیک در این حیطه وارد شده است که بسیار مورد توجه مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد. توجه به کیفیت در کنار طراحی خاص و منحصر به‌فرد می‌تواند فضای کاری مدرن و شیکی را برای هر شرکت و ارگان خاصی فراهم نماید.
اما اگر خوب به نمونه‌های مختلف مبلمان اداری در فضای مجازی توجه کرده باشید، متوجه خواهید شد که امروزه بیشتر سبک‌های این دست از مبلمان‌ها به سمت مدرن و کلاسیک سوق داده‌ شده است. البته نباید از مبلمان‌ اداری سنتی و خاص نیز غافل شد؛ اما با توجه به افزایش شغل‌های مختلف، محیط گوناگونی نیز ایجاد شده است که با توجه به نیاز این فضاها و البته دکوراسیون به‌کار رفته در آن‌ها می‌توان به خرید مبلمان اداری مدرن و کلاسیک اقدام نمود. مطمئناً این نوع انتخاب می‌تواند با فضای مورد نظر ایجاد ‌هارمونی مناسبی نماید.

چکیده‌ایی از مطالب مبلمان اداری
1- مبلمان اداری از ضروری‌ترین مواردی است که می‌بایست در هر مکان اداری و کاری به آن توجه شود.
2- مبلمان محیط اداری در نمونه‌های مختلف با طراحی‌های خاص و منحصر به‌فرد تولید می‌شود.
3- سه فاکتور مهم و کلیدی کیفیت، جنس و همچنین طراحی مبلمان‌ محیط اداری را در زمان خرید فراموش نکنید.
4- از مبلمان‌ محیط اداری بسیار رایج امروزی نوع مدرن آن است که امروزه نیز بسیار مورد استفاده هر مرکز و سازمانی قرار می‌گیرد.
واحد تحقیق و توسعه لیدوماحساب کاربری
×

پشتیبانی آنلاین لیدوما 

× لطفا تماس بگیرید 09198349276