صندلی های مدیریت
صندلی های مدیریت منتخبی از بهترین صندلی های وارداتی یا تولید تحت لیسانس و دارای استاندارد اگرونومیک و استاندارد ملی ایران می باشند.

صندلی های اداری و کارمندی
سری صندلی های اداری و کارمندی لیدوما منتخبی از بهترین های صندلی های وارداتی یا تولید تحت لیسانس می باشند. صندلی های کارمندی (اپراتوری ، کارشناسی ،گردان) لیدوما دارای استاندارد اگرونومیک و استاندارد ملی ایران می باشند.

صندلی های آزمایشگاهی
با پیشرفت صنعت علوم آزمایشگاهی و لابراتوار ، صندلی ها و مبلمان آزمایشگاهی که فصل مشترک این دو صنعت است در اغلب کشورها دچار تغییرات اساسی شده است نسل جدید صندلی های آزمایشگاهی لیدوما با طراحی خاص و راحتی نیازهای موجود را رفع کرده و با تنوع در محصولات این رده این صنعت را از ورود کالاهای خارجی بی نیاز کرده است .

صندلی های آشپزخانه ای و رستورانی
صندلی های اپن یا صندلی بار لیدوما مطابق با استانداردهای روز دنیا و با رویه جرم و پارچه در تنوع رنگ مختلف عرضه می گردد. پایه آبکاری و جک با کورس 27 سانتی متر از ویژگیهای دیگر این محصولات و دارای طراحی خاص و منحصر به فرد می باشد .

صندلی های آمفی تئاتر
صندلی های همایش یا سینمایی که در دو رده VIP و معمولی ارایه می گردد. معمولا آنچه که در زمان همایش ها خسته کننده وکسالت آور می شود تحمل صندلی است که روی آن نشسته اید.

صندلی های فرودگاهی
لیدوما با ارائه صندلی ها ی یکنفره ، دو نفره و سه نفره با طرح ها رنگ های مختلف سعی کرده نیاز شرکت های سازمان های دولتی و خصوصی در امر دکوراسیون اداری پاسخ دهد .

صندلی های کنفرانسی
صندلی های کنفرانسی منتخبی از بهترین های صندلی های وارداتی یا تولید تحت لیسانس و دارای استاندارد اگرونومیک و استاندارد ملی ایران می باشند.

صندلی های راحتی
در خرید مبلمان اداری باید به استاندارد داشتن و ارگونومیک بودن آن توجه داشته باشید. این دو ویژگی برای حفظ سلامتی خود و کارکنانتان می باشد. رضایت کارمندان در محیط کار مقوله ای است که بسیار اهمیت دارد. زیبایی محل کارتان با انتخاب درست و هماهنگ با محیط کار دوچندان خواهد شد.
حساب کاربری
×

پشتیبانی آنلاین لیدوما 

× لطفا تماس بگیرید 09198349276