قوانین سیستم همکاری در فروش

هر شخص حقیقی با ورود به قسمت بازاریابی سایت ما می تواند به عنوان همکار در پنل بازاریابی  ثبت نام نماید. سقف سود و مبلغ سود و زمان بندی پرداخت از سیستم بازاریابی، در پنل و در گروه اعلام می شود.

قبل از ثبت نام لطفا موارد زیر را مطالعه فرمایید.

 1. عضویت در پنل بازاریابی لیدوما به منزله پذیرش شرایط وقوانین بازاریابی می باشد.
 2. شخص ثبت نام کننده باید حقیقی بوده و با آگاهی کامل از سیستم بازاریابی و همکاری در فروش  اطلاعات خواسته شده  در پنل را درج کند در غیر این صورت، حساب کاربری پس از بررسی حذف خواهد شد.
 3. تمامی هزینه های جاری اعم از هزینه ارسال و عوارض و مالیات و … بر عهده لیدوما می باشد.
 4.  ارجاعات همکارانی که قبل از ارسال کالا لغو شوند به حساب همکار محترم منظور نخواهند شد همچنین کلیه سفارشات برگشتی ناشی از خرابی محصول و … به عهده ی لیدوما می باشد.
 5.   استفاده از لینک لیدوما در شبکه ها و سایت های غیر اخلاقی و مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و در صورت مشاهده این موضوع حساب کاربری مسدود خواهد شد وعواقب ناشی از آن بعهده کاربرد محترم خواهد بود.
 6.  قوانین سیستم همکاری در فروش، نسبت به شرایط متغیر خواهد بود و لیدوما امکان عوض کردن قوانین نسبت به شرایط را برای خود محفوظ خواهد داشت، که این موضوع در گروه همکاران و در سایت اعلام خواهد شد.
 7. شماره کارت ثبت شده از طرف همکار فروش باید به نام خود  همکار محترم باشد و در غیر این صورت واریزی انجام نخواهد شد.
 8. پاسخگویی به مشکلات احتمالی پس از خرید و پشتیبانی مشتریان و … تماماً بر عهده ی لیدوما می باشد.

چنانچه با شرایط فوق موافق هستید و تمایل به همکاری و بازاریابی در فروش لیدوما را دارید می توانید وارد سایت شده و از قسمت همکاری در فروش اقدام به ثبت نام نمائید و کسب درآمد خوبی داشته باشید.

 • بعد از ثبت نام در پنل باید منتظر بمانید تا حساب کاربری شما فعال شود. بعد از فعال شدن حساب کاربری، می توانید وارد پنل شده و لینک بازاریابی خود را مشاهده کنید.
 • تعداد خریدها ومحاسبه پورسانتها در پنل کاربری شما به صورت خودکار درج می شود و همچنین هر زمان خریدی از طریق لینک شما صورت گیرد، ایمیل آن خرید برای شما ارسال می شود.
 • با به اشتراک گذاری لینک بازاریابی خود در سایت و یا شبکه های اجتماعی، هر خریدی که از طریق لینک شما صورت پذیرد، پورسانت آن خرید در حساب شما لحاظ می گردد.
 • اگر وب سایت یا کانال تلگرام و یا اینستاگرام ندارید در این صورت باز هم می توانید با ما همکاری در فروش داشته باشید. بسیاری از بازاریابان ما از طریق تبلیغ در گروه های تلگرامی و یا سایت های درج آگهی رایگان توانسته اند به فروش های قابل توجهی برسند. شما هم کافی است به این فکر کنید که چطور می توانید لینک های ما را در معرض دید مخاطبان تان قرار دهید تا فقط از طریق ارجاع آن ها به سایت ما شانس بیشتری برای کسب درآمد پیدا کنید.
 • لطفا بعد از ثبت نام در واتساپ به شماره تلفن 09198349276 پیام دهید تا در اسرع وقت کد تخفیف اختصاصی شما، برایتان ارسال شود تا دوستان شما که از طریق این لینک خرید می کنند بتوانند از تخفیف ویژه برخوردار شوند.
 • میزان پورسانت همکاران در ابتدا 3%  از فروش خالص (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده) می باشد که به صورت خودکار توسط سیستم محاسبه می شود  و این درصد برای بازاریابانی که فروش بالاتری دارند افزایش می یابد.
 • پاسخگویی به همکاران محترم در روزهای کاری از ساعت 8 تا 15 از طریق تلفن 05138585122 امکان پذیر می باشد.
 • تسویه حساب همکاران محترم در پایان هر ماه صورت می گیرد.
حساب کاربری
×

پشتیبانی آنلاین لیدوما 

× لطفا تماس بگیرید 09198349276